11/19/17

Monthly Statistics for November 2017 - Total Hits 575572


Cfare deluzioni! mbi 30000 vizita ne muaj dhe mbi 500000 shkarkime te guides vetem 19 like!!! Sa kurnac qe jeni... Meqe qenka keshtu nga 1 dhjetori guida AlbEPG do te nderpresi si fillim guiden paresore qe shfrytezonen nga ipbox-at, stalker iptv, xtream-codes etj.
Po vleresojme dhe alternativen tjeter per ta mbushur guiden me reklama.

Nese nuk ju pelqen mos e perdorni, por ne te kundert per nje vleresim real per punen e madhe qe eshte bere dhe behet cdo dite, kini detyrimin moral qe te na dedikoni vetem disa sekonda.
Monthly Statistics for November 2017 - Total Hits 575572


Skruajtur nga: AlbEPG
Shpërndaje:

Kthehu mbrapa