10/29/17

ATV Launcher per BOX Android TV


Nje launcher krejt i ri ende ne versionin alfa por qe funksionon ne menyre te persosur.
Ky aplikacion, qe premton shume fale thjeshtesise dhe shpejtesise se tij, ofron modifikime nga me te ndryshme dhe mundesine per te shtuar widget te personalizuara.

Per me shume ndiqni videon e autorit.

ATV Launcher per BOX Android TV


Skruajtur nga: AlbEPG
Shpërndaje:

Kthehu mbrapa